Hakkımızda

          Diyarbakır Davetiye Merkezi olarak 2005 yılında, Dağkapı - Reha İş Merkezi'nde, evlenen çiftlerin düğün hazırlıklarında bir kolaylık olması düşüncesi ile yalnızca davetiye ve nikah şekeri üzerine uğraş vermek amacıyla kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren sektörde bir çok ilk'e ve yeniliğe önayak olan Diyarbakır Davetiye Merkezi, günümüze kadar binlerce müşterisine kaliteli ve ucuz hizmet vermeyi başarmanın mutluluğunu yaşamaktadır.
 
          Sektörde ezber bozmayı prensip haline getiren işyerimiz, bugün de sektörde hayal bile edilemeyen birçok inovasyonu hayata geçirmenin gururunu yaşamaktadır.
 
       Diyarbakır'da sadece davetiye ve nikah şekeri üzerine çalışan tek işletmeyiz. Bu doğrultuda her yıl yeni modeller ve tasarımlar ile kataloglarımızı beğeninize sunuyoruz .
 
            Davetiye Siparişlerinizi ister telefonla, ister sipariş formlarımızı doldurarak çok rahat bir şekilde verebilirsiniz.Diyarbakır'da tüm bölgeye davetiye hizmeti vermekteyiz. İnternet sitemizden beğeneceğiniz davetiyeyi dilerseniz telefonla sipariş edebilir ya da firmamıza gelerek kataloglardan beğenebilirsiniz.
 
       Davetiyelerinizin sözlerini sitemizin size sunduğu farklı kategorilerden yararlanabilirsiniz. Ya da kendi istediğiniz bir metni davetiyelerinizde kullabilirsiniz. Diyarbakır'ın çevre il ve ilçelerine hizmet veren firmamız lüks davetiyeden, ekonomik davetiyeye kadar her bütçeye uygun davetiye seçenekleriyle hizmet vermektedir.
 
       Diyarbakır Davetiye tüm ilçe,il ve ülkelere ulaşabilen davetiyelerimiz,  çoğunlukla 1 günde teslim edilir. Özel davetiyelerde 3 ya da 5 gün içinde teslimat yapılır.
 
       "Düğün Davetiyesi" , "Nişan Davetiyesi", "Nikah Davetiyesi", "Sünnet Davetiyesi",  "Açılış Davetiyesi",  "Nikah – Bebek – Sünnet Şekeri" konularında taleplerinize en içten şekilde cevap veriyoruz.
 
          Davetiye konusunda A'dan Z'ye kapsamlı bir şekilde uğraş vermekteyiz.
 
                                                       Ve iddialıyız !
 
          "DİYARBAKIR'DA DAVETİYE'DE BİZDEN DAHA İYİSİ YOKTUR."
 
       Diyarbakır Davetiye Merkezi, gerek hizmet anlayışıyla, gerek çalışma disiplini ile müşterisine söz verdiği günde davetiyesini sunma gururuyla, gerektiğinde sizi hiç yormadan ve yerinizden ayırmadan kolaylıkla davetiyelerinizi yaptırabileceğiniz en güven veren mekandır.
 
          Sizi de Farkımızı Görmeye Davet Ediyoruz.
 
                                                                        Diyarbakır Davetiye Merkezi
                                                                                                                                    www.diyarbakirdavetiye.net